Jose Mourinho görüşmesinin detayları: Aziz Yıldırım açıkladı!

Futbol Fenerbahçe Jose Mourinho Süper Lig

Fenerbahçe'de başkanlığa aday olduğunu açıklayan Aziz Yıldırım, seçilmesi halinde teknik direktör olarak göreve getirmeyi planladığı Jose Mourinho ile yaptığı görüşmenin detaylarını açıkladı.

"Jose Mourinho ile iki saat konuştuk. Konuşmaları sürdürmek için arkadaşları menajerleri ile devam edecek. Biz ne para, ne transfer konuştuk. Konyaspor maçını izlediğini söyledi. Bir aday telefonla konuşmuş. Mevcut başkan menajer göndermiş. Üç tane şey... Şimdi diyorlar '15 Milyon euro buna verilir mi?' Ya sana ne kardeşim?

Jose Mourinho şartlarda anlaşırsak gelecek! Ama rahat bırakmıyorsunuz, burayı takip ediyor! Suudi Arabistan'a gitmiyor! Rahat olun! Bahreyn'e iki konferansa gidecek, 2 milyon dolar! Anlayın yani değerli basın! Olumlu olun"

"ÜCRETİNİN YARISINI BEN VERECEĞİM"

"9 Haziran'da seçim olacak. Bu yönetime teklifim, Jose Mourinho ile çalışmayı düşünüyorlarsa; Şekip Mosturoğlu'ndan rica edeceğim, iki taraftan arkadaşlar gitsin ve imzayı atsınlar. Kim seçilirse, Mourinho ile devam etsin! Biz kaybedersek, Mourinho'nun yarı parasını da ben ödeyeceğim! Haydi bakalım..."