Mourino'nun Rafa Silva iddiasına İbrahim Hatipoğlu'ndan flaş yanıt

Galatasaray Fenerbahçe Jose Mourinho
Mourino'nun Rafa Silva iddiasına İbrahim Hatipoğlu'ndan flaş yanıt

"Rafa Silva'yı Fenerbahçe'ye ister misiniz?" sorusuna yanıt veren Jose Mourinho'nun 'O Galatasaray'la görüşüyor' yanıtı sarı kırmızılı camiada bir hayli dikkat çekti.

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho, Portekiz basınından RTP'ye açıklamalarda bulundu. Galatasaray'dan da cevap geldi.

MOURİNHO RAFA SİLVA GALATASARAY'LA GÖRÜŞÜYOR DEDİ

Jose Mourinho, kendisine sorulan "Rafa Silva'yı Fenerbahçe'ye ister misiniz?" şeklinde gelen soruya çarpıcı bir yanıt verdi. Soruyu cevaplayan Mourinho, "Rafa Silva harika bir oyuncu ama Galatasaray'a transferinin yakın olduğunu duydum." şeklinde konuştu.

MOURİNHO'YA SORMAK LAZIM NEREDEN ÇIKARMIŞ

Jose Mourinho'nun açıklamalarının ardından Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi İbrahim Hatipoğlu, Rafa Silva ile ilgili açıklamalar yaptı.

Mourino'nun Rafa Silva iddiasına İbrahim Hatipoğlu'ndan flaş yanıt - Resim : 2

Portekizli teknik adamın açıklamalarına yanıt veren Hatipoğlu Taktik Mania'ya, "Benim bu konuda bir şey söylemem doğru olmaz. Mourinho'ya sormak lazım. Nereden çıkarmış" ifadelerini kullandı.

PORTEKİZ BASINI: G.SARAY SİLVA'YA 10 MİLYON EURO TEKLİF ETTİ

Öte yandan Portekiz basınından Record'da yer alan habere göre, Galatasaray Rafa Silva'ya iki yıl için 7 milyon euro'luk teklifte bulunduğu, Sarı-kırmızılıların ayrıca 31 yaşındaki futbolcuya 3 milyon euro imza parası önerdiği ifade edilmişti.

Mourino'nun Rafa Silva iddiasına İbrahim Hatipoğlu'ndan flaş yanıt - Resim : 3

2016'den 2024'e kadar 8 yılını Benfica'da geçiren Rafa Silva, Portekiz temsilcisinde 326 maçta 94 gol attı ve 79 gol attı.