Galatasaray Rıdvan Yılmaz'la görüşmelere başladı! 23 yaşındaki sol bekin 4 ay önce direkten döndüğü ortaya çıktı

Okan Buruk Galatasaray Futbol Süper Lig
Galatasaray Rıdvan Yılmaz'la görüşmelere başladı! 23 yaşındaki sol bekin 4 ay önce direkten döndüğü ortaya çıktı

Önce Angelino şimdi de Derrick Köhn'de umduğunu bulamayan ve yeniden sol bek transferi için çalışmalarına başlayan Galatasaray'ın Rıdvan Yılmaz ile görüştüğü ortaya çıktı.

Uzun yıllardır sol bek problemini bir türlü çözemeyen ve son olarak devre arasında Angelino ile yollarını ayırarak Hannover 96'dan Derrick Köhn'ü transfer eden Galatasaray aynı mevki için yeniden arayışlara başladı.

Her ne kadar dinamik yapısı ve çalışkan görüntüsüyle göze çarpsa da henüz Galatasaray seviyesinde olmadığı anlaşılan Köhn'ün Fenerbahçe maçında oynadığı kötü futbol Okan Buruk'u hayal kırıklığına uğratırken, deneyimli teknik adamın scout ekibine talimat vererek yeni sol bek konusunda atağa geçtiği belirtildi.

GALATASARAY RIDVAN YILMAZ'I İSTEDİ

Yerli sol bek piyasasını araştıran sarı-kırmızılıların elle tutulur bir futbolcu bulamadığı kaydedilirken, Erden Timur'un Ocak ayında Rıdvan Yılmaz ile görüştüğü fakat 23 yaşındaki yıldızın Türkiye'ye dönmek istememesi sebebiyle Galatasaray'ın Rıdvan defterini şimdilik kapattığı öğrenildi.

Galatasaray Rıdvan Yılmaz'la görüşmelere başladı! 23 yaşındaki sol bekin 4 ay önce direkten döndüğü ortaya çıktı - Resim : 2

Rangers'ın Fluminense'den Jefte'yi transfer etmesi üzerine yeni bir kulübe transfer olması beklenen genç oyuncunun kariyerine Serie A'da devam edeceği aktarıldı. Rıdvan Yılmaz için yoğun bir çaba sarf eden Galatasaray, yerli bir sol bekle krizi sonlandırmayı planlıyor. Okan Buruk'un Rıdvan'ı bizzat arayarak 'Şampiyonlar Ligi' kozunu masaya sürdüğü bildirildi.

Bu sezon Rangers formasıyla 31 maça çıkan Rıdvan Yılmaz, 2 gol ve 1 asistlik katkı yaptı. Milli futbolcu İskoç devine 4 milyon euroya transfer olmuştu.