EURO 2024 Galatasaray'ı vurdu! Transferler el yakıyor

Galatasaray
EURO 2024 Galatasaray'ı vurdu! Transferler el yakıyor

EURO 2024 sebebiyle talip olunan futbolcuların el yakması Galatasaray yönetimini zor duruma soktu.

Yeni sezon hazırlıkları için dün Avusturya'ya giden Galatasaray'da yeni transfer Batshuayi yer alırken, diğer transferler gelecek günlere kaldı.

FİYATLAR ÇOK YÜKSEK GELDİ

Başkan Dursun Özbek, kurmaylarından sağ bek ve orta saha transferlerinin kampa yetiştirilmesini istemesine rağmen, Avrupa Şampiyonası ile beraber ortaya çıkan yüksek maliyetler nedeniyle bu planda rötar yaşandı.

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ AVUSTURYA'DAN OLACAK

Aslan'da transfer çalışmaları Avusturya'dan yürütülecek. Futbolun yeni patronu İbrahim Hatipoğlu ile beraber Maruf Güneş de takımla beraber Linz'e gelirken görüşmeler buradan yönetilecek.

EURO 2024 Galatasaray'ı vurdu! Transferler el yakıyor - Resim : 2

Cim-Bom'un özellikle kamp döneminde 2 ve 8 numara transferi konusunda somut adımlar atacağı belirtildi. Başkan Özbek'in de önümüzdeki günlerde Avusturya kampını ziyaret edeceği belirtildi. Özbek'in, kampı katılacak olması transfer konusunda önemli gelişmeler yaşanacağı şeklinde yorumlandı.

7 FUTBOLCU DAHA DAHİL OLMADI

Milli takımlarda yer aldıkları için izinli olan Abdülkerim Bardakçı, Davinson Sanchez, Cicaldau, Kaan Ayhan, Barış Alper Yılmaz, Kerem Aktürkoğlu ve Yunus Akgün'ün daha sonra ekibe dahil olacakları ifade edildi. Sarı-kırmızılı ekip, 36 kişilik bir futbolcu ordusuyla kampa ulaştı.

EURO 2024 Galatasaray'ı vurdu! Transferler el yakıyor - Resim : 3

Cim-Bom'da kampın ilk etabı 9-18 Temmuz tarihleri arasında Geinberg bölgesinde yapılacak. İkinci etap ise 22-27 Temmuz tarihleri arasında Irdning bölgesinde gerçekleştirilecek. (Milliyet)