Erden Timur'un imza attıramadığı Salih Özcan'la Samet Aybaba görüşmelere başladı

Beşiktaş
Erden Timur'un imza attıramadığı Salih Özcan'la Samet Aybaba görüşmelere başladı

Geride bıraktığımız sezon Ndombele'den katkı alamayan G.Saray, Dortmund'da oynayan Salih Özcan'la görüşmüş fakat Erden Timur oyuncunun transferini bitirememişti. Van Bronckhorst'la anlaşan Beşiktaş'ın Salih'i çok istediği öğrenilirken Samet Aybaba'nın oyuncunun ailesiyle bir araya geldiği belirtildi

Beşiktaş, yeni sezonun kadro yapılanması için çalışmalarını sürdürüyor. Teknik adam belirsizliğine Bronckhorst'la son veren Siyah-Beyazlılar'ın Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba, orta saha takviyesi için listede bulunan milli futbolcu ile telefonda görüştü ve transfer teklifinde bulundu.

SAMET AYBABA SALİH ÖZCAN'I İSTİYOR

Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba, orta saha takviyesi için listede bulunan milli futbolcu Salih Özcan ile telefonda görüştü ve transfer teklifinde bulundu. Takıma seviye atlatacak bir isimle orta sahasını güçlendirmek isteyen Siyah-Beyazlı yönetimin Borussia Dortmund'da forma giyen milli futbolcu Salih Özcan'da karar kıldığı ve şartları zorlayacağı öğrenildi. Samet Aybaba, milli yıldızın ailesiyle de bir görüşme gerçekleştirdi.

SALİH SÜPER LİG'E SICAK BAKIYOR

Alman ekibinin, iyi bir teklif gelmesi halinde iki yıl daha sözleşmesi olan futbolcunun transferine onay vermesine kesin gözüyle bakılıyor. Beşiktaş bu transferde EURO 24'ün tamamlanmasını bekleyecek. A Milli Takımımız'da sergileyeceği performansın ardından durumu daha da netlik kazanacak olan Salih'in de Türkiye seçeneğine sıcak olduğu, ancak kararını turnuvadan sonra vereceği belirtildi.

Erden Timur'un imza attıramadığı Salih Özcan'la Samet Aybaba görüşmelere başladı - Resim : 2

26 yaşındaki futbolcu, bu sezon Borussia Dortmund'da 27 maçta 1543 dakika forma şansı bulurken gol ya da asist katkısı veremedi. Bilindiği gibi Galatasaray da Salih Özcan'ı istemiş oyuncu B.Dortmund'da kalmıştı.