Yeni transfer Balotelli için şok yorum: "Bu çok saçma! Onu getireceğinize kimseyi getirmeyin daha iyi"

Futbol Transfer
Yeni transfer Balotelli için şok yorum: "Bu çok saçma! Onu getireceğinize kimseyi getirmeyin daha iyi"

Geçtiğimiz sezon Adana Demirspor forması giyen Mario Balotelli, Brezilya ekibi Corinthians ile anlaşmak üzere. Yeni takımından senelik 3.12 milyon euro ücret isteyen İtalyan futbolcu için, "Bu çok saçma! Onu getireceğinize kimseyi getirmeyin daha iyi" yorumu yapıldı. İşte detaylar...

İkinci Adana Demirspor serüveni sona eren Mario Balotelli'nin yeni takımı belli oluyor. İlk olarak 2021 yılında Süper Lig'e transfer olan İtalyan yıldız, performansıyla İtalya Milli Takımı'na kadar yükselmişti. Kısa bir Sion macerasının ardından Adana Demirspor'a geri dönen Balotelli'nin yeni takımı belli oluyor.

Brezilya basınından UOL'un haberine göre Corinthians, Mario Balotelli'nin menajeriyle görüşmeler yürütüyor. Haberde Brezilya temsilcisinin temasları ilerletmek için yol haritasının ana hatlarını çizdiği vurgulandı.

Haberde ayrıca Flamengo'nun da yakın geçmişte İtalyan forvet için girişimlerde bulunduğu belirtildi. Mario Balotelli'nin imza parası ve komisyonların yanı sıra aylık 1.5 milyon Brezilya Reali'nin (260 bin euro) üzerinde bir aylık maaş talep ettiği aktarıldı. Bu da yıllık en az 3.12 milyon euroya denk geliyor.

Corinthians'ın transferi noktalaması halinde İtalyan golcü kariyerinde ilk defa Brezilya'da top koşturacak. Öte yandan UOL'da köşe yazarlığı yapan Renato Maurício Prado, Balotelli'yle ilgili dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Yeni transfer Balotelli için şok yorum: "Bu çok saçma! Onu getireceğinize kimseyi getirmeyin daha iyi" - Resim : 2

Prado, İtalyan forveti yaşına vurgu yaptı ve "Bu çok saçma! Balotelli'yi getirmektense kimseyi getirmemek daha iyi. Balotelli'nin maaşının ne kadar olacağını bir düşünün. Bu sezon onun 2-3 maçını izledim. Yıllar önceki Balotelli olmaktan çok uzak. Yaşlandı ve artık aynı ritme, hıza sahip değil. Böyle çılgın bir hamle yapacaksan Gabigol'ün peşinden git. Maliyeti benzer olacaktır" ifadelerini kullandı.

(Fanatik)