Fenerbahçe'de Dzeko, Mert Hakan Yandaş, Serdar Aziz ve Çağlar Söyüncü dönemi kapanıyor...

Edin Dzeko Fenerbahçe
Fenerbahçe'de Dzeko, Mert Hakan Yandaş, Serdar Aziz ve Çağlar Söyüncü dönemi kapanıyor...

Fenerbahçe'de sık sık sakatlık sorunları yaşayan Serdar Aziz ve Çağlar Söyüncü gözden çıkarılırken, Konyaspor maçında sahanın ortasında tartışan Mert Hakan Yandaş ve Edin Dzeko'yla da yolların ayrılacağı belirtildi.

Fenerbahçe'de yaprak dökümü başlıyor. Sarı-lacivertlilerin futbol oluşumu, başkanlık seçimine rağmen takımla ilgili ön değerlendirme raporunu hazırladı.

Böylece yeni sezonda takviye yapılması gereken bölgeler ve takımda yer almayacak isimler belirlendi. Planlarda yer almayan futbolcular arasında şaşırtan isimler var.

DZEKO ARABİSTAN'A GİDEBİLİR

Sözcü'nün haberine göre; Gönderilmesi gündemde olan ilk isim 1. kaptan Edin Dzeko... Dzeko'nun bir yıl daha kontratı olmasına rağmen Suudi Arabistan'dan iyi bir teklif aldığı öğrenildi.

Fenerbahçe'de Dzeko, Mert Hakan Yandaş, Serdar Aziz ve Çağlar Söyüncü dönemi kapanıyor... - Resim : 2

Boşnak yıldız bunu değerlendirmek isterse izin verilmesi kararı alındı.

MERT HAKAN YANDAŞ'A GÜLE GÜLE

Yolların ayrılması yönünde tavsiye raporu çıkan ikinci isim kaptanlardan Mert Hakan Yandaş...

Sürekli sakatlık sıkıntısı yaşayan 30 yaşındaki futbolcunun kontratının uzatılması beklenmiyor. Mert Hakan'dan bir türlü verim alınamadığı raporda vurgulandı. Benzer bir nedenle Fenerbahçe'deki Serdar Aziz dönemi de bitebilir.

Fenerbahçe'de Dzeko, Mert Hakan Yandaş, Serdar Aziz ve Çağlar Söyüncü dönemi kapanıyor... - Resim : 3

SERDAR AZİZ VE ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ DE DÜŞÜNÜLMÜYOR

Bu oyuncuyu devre arası Al-Wasl istemişti. Serdar'ın 1 yıl daha kontratı bulunuyor ancak teklif gelmesi halinde ona da izin verilecek. Ayrıca Atletico Madrid'den kiralanan Çağlar Söyüncü'nün de bonservisi alınmayacak.