Yunan basını Fatih Terim'in Panathinaikos'tan ayrılacağı tarihi duyurdu!

Fatih Terim Panathinaikos
Yunan basını Fatih Terim'in Panathinaikos'tan ayrılacağı tarihi duyurdu!

Şampiyonluk play-off'larında aldığı sonuçlarla geriye düşen ve umutları tükenen Panathinaikos'ta Fatih Terim yol ayrımına geldi...

Panathinaikos'ta Ivan Jovanovic'in yerine göreve getirilen Fatih Terim, Yunanistan'da Üç Yapraklı Yonca'nın özlemini duyduğu şampiyonluktan uzak kaldı.

Önce AEK sonra Aris'e kaybederek şampiyonluk umutlarını yitiren Panathinaikos'ta Fatih Terim eleştirilerin hedefinde. Özellikle Aris yenilgisinin ardından Yunan medyası Fatih Terim ile yola devam edilmeyeceğini ve Panathinaikos'ta yeni teknik direktör arayışlarının başladığını iddia etmişti.

'Kupayı kazansa da gidecek'

Yunanistan'dan Fatih Terim hakkında çarpıcı bir iddia daha ortaya atıldı. Livesport'un haberine göre Panathinaikos, Yunanistan Kupası'nı kazansa bile Fatih Terim ile yollarını ayıracak. Habere göe kupa finalinin ardından Yeşiller, Terim ile ayrılığı resmen açıklayabilir.

Fatih Terim'in gelecek sezon takımın başında kalma ihtimalinin olmadığı belirtilen haberde Panathinaikos Başkanı Giannis Alafouzos'un talimatıyla teknik heyet sorumlusu Giannis Papadimitriou yeni teknik direktör arayışlarını hızlandırdı.