Filenin Sultanları, Hollanda karşısında!

Voleybol Filenin Sultanları
Filenin Sultanları, Hollanda karşısında!

Filenin Sultanları, Milletler Ligi'nin Antalya etabındaki ikinci maçına Hollanda karşısında çıkıyor. Japonya'ya 3-2 mağlup olan Filenin Sultanları'nda hedef bu maçta galibiyet. Peki, Türkiye - Hollanda voleybol maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? İşte mücadeleye ilişkin notlar.

A Milli Kadın Voleybol Takımı, FIVB Milletler Ligi'nin ilk haftasındaki ilk maçında Japonya'ya 3-2 yenildi. Filenin Sultanları, Milletler Ligi'nin Antalya etabındaki ikinci maçına Hollanda karşısında çıkacak. 22 maç sonra mağlubiyet yaşayan Sultanlar, Hollanda karşısında galibiyeti hedefliyor. Peki, Türkiye-Hollanda voleybol maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? İşte detaylar.

"FİLENİN SULTANLARI" 22 MAÇ SONRA MAĞLUP OLDU

Milletler Ligi'nin Antalya etabındaki ilk mücadelesinde dün Japonya'ya 3-2 yenilen A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın 22 maçlık yenilmezlik serisi sona erdi.

Resmi karşılaşmalardaki son yenilgisini 28 Haziran 2023'te Bangkok'taki Milletler Ligi mücadelesinde Japonya'ya karşı 3-2'lik skorla yaşayan "Filenin Sultanları", o müsabakanın ardından Milletler Ligi, CEV Avrupa Şampiyonası ve Paris 2024 Olimpiyat Oyunları Elemeleri'nde oynadığı 22 maçta yenilgi yüzü görmemiş, ilklerin yılı 2023'te üç kupa kazanmıştı.

TÜRKİYE-HOLLANDA MAÇI SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA?

Japonya-Türkiye karşılaşmasıyla Milletler Ligi'nin Antalya'daki ilk haftasında ikinci gün maçları tamamlandı.

"Filenin Sultanları", ilk haftanın ikinci maçında bugün saat 20.00'de Hollanda ile karşılaşacak. Milli takımın bu mücadelesi, TRT Spor Yıldız'dan canlı yayınlanacak.

Organizasyonda ayrıca bugün Almanya-İtalya, Bulgaristan-Japonya maçları yapılacak.