Amedspor'dan Younes Belhanda açıklaması

Futbol Spor Haberleri TFF 1. Lig Amedspor Transfer Transfer Haberleri
Amedspor'dan Younes Belhanda açıklaması

Takımın başına Ersun Yanal'ı getiren Trendyol 1. Lig'in yeni ekibi Amedspor'da başkan Aziz Elaldı, Younes Belhanda ile ilgili transfer iddiaları hakkında açıklamada bulundu.

Trendyol 1. Lig'in yeni ekibi Amedspor'da başkan Aziz Elaldı, yeni teknik direktörleri Ersun Yanal ve isimlerinin anıldığı Younes Belhanda hakkında açıklamalarda bulundu.

"ERSUN YANAL İLE HEDEFLERİMİZ ÖRTÜŞTÜ"

Ajansspor'da yer alan habere göre Ersun Yanal'la ilgili açıklamada bulunan Elaldı, "Hangi hoca bize uyabilir, hangi hoca bizi hedefimize ulaştırabilir diye düşündükten sonra Ersun Hoca ile temas sağladık. Nihayetinde; Ersun Yanal ile örtüşen felsefemiz, örtüşen yapımız, örtüşen gelecekle ilgili planlamamız, örtüşen futbola bakış açımız ve bir bütün olarak hayata bakış açımız sayesinde hocamızla anlaştık. Ersun Yanal Hocamız için önümüzdeki günlerde resmi imza töreni düzenleyeceğiz." ifadelerini kullandı.

"BELHANDA'YI KADROMUZDA GÖRMEK İSTERİZ"

Younes Belhanda iddiaları için de konuşan Elaldı, "Ersun Yanal'ın da içinde olduğu bir transfer komitemiz olacak. Amedspor olarak transferde ilk tercihimiz karakterli futbolcuları kadromuza katmak. Younes Belhanda'yı kadromuzu görmek isteriz. Belhanda çok önemli bir isim. Bu isimlerle görüşme noktasında ne olur bilmiyorum." dedi.