Galatasaraylı Mauro Icardi İstanbul'a geldi

Galatasaray Futbol Mauro Icardi
Galatasaraylı Mauro Icardi İstanbul'a geldi

Sezon öncesi çalışmalarına geçtiğimiz gün başlayan Galatasaray'da Mauro Icardi gelişmesi yaşandı. Tatilini tamamlayan Arjantinli golcü İstanbul'a geldi.

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Galatasaray'da takıma ne zaman katılacağı merak edilen Icardi ile ilgili gelişme yaşandı.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre sarı-kırmızılı ekip, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Avusturya'da iki kamp çalışması gerçekleştirecek.

Galatasaray, ilk etap kampını 9-18 Temmuz'da Geinberg bölgesinde, ikinci etap kampını ise 22-27 Temmuz'da Irdning bölgesinde yapacak.

ICARDI İSTANBUL'A GELDİ

Arjantinli golcü, şampiyonluk sonrasında çıktığı tatilden geri döndü. Icardi yaptığı paylaşımla İstanbul'da olduğunu sarı-kırmızılı taraftarlara duyurdu.

5 HAZIRLIK MAÇI YAPACAK

Galatasaray, 11 Temmuz ve 27 Temmuz tarihleri aralığında LASK’ın ev sahipliği yapacağı Summer Series Upper Austria’da beş hazırlık maçı oynayacak.

Sarı-kırmızılı takım turnuvanın açılış maçında 11 Temmuz Perşembe günü LASK ile TSİ 20.30’da Raiffeisen Arena’da karşı karşıya gelecek. Galatasaray, LASK ile oynayacağı maçın ardından sırasıyla Fortuna Düsseldorf, Trencin, Lecce ve Parma ile karşı karşıya gelecek.

Maç programı şu şekilde:

11 Temmuz Perşembe - 20.30
Lask - Galatasaray (Raiffeisen Arena)

15 Temmuz Pazartesi - 20.30
Galatasaray - Fortuna Düsseldorf (Raiffeisen Arena)

18 Temmuz Perşembe - 20.30
Galatasaray - Trencin (Raiffeisen Arena)

24 Temmuz Çarşamba - 20.30
Galatasaray - Lecce (Raiffeisen Arena)

27 Temmuz Cumartesi - 20.30
Galatasaray - Parma (Raiffeisen Arena)