Taraftara sorduk! Fenerbahçe'nin yeni başkanı kim olmalı?

Taraftara sorduk! Fenerbahçe'nin yeni başkanı kim olmalı?

Haziran ayında gerçekleşecek olacak Fenerbahçe'nin başkanlık seçimlerinde mevcut başkan Ali Koç, Sadettin Saran ve Aziz Yıldırım'ın ismi öne çıkıyor.

ALI KOÇ YENİDEN ADAY OLACAK MI?

Ali Koç, Şubat ayında yaptığı açıklamayla, sezon sonunda görevi bırakacağını "Allah'ın izniyle inşallah haziran ayında yeni bir başkan ve yönetim kurulu olacak. Bu kararımın Fenerbahçe'nin hayrına olduğuna inanın" ifadelerini kullanarak aday olmayacağını açıklamıştı.

AZİZ YILDIRIM ADAY OLACAK MI?

Ali Koç'un seçime tekrardan girme kararı aldığı konuşulurken Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım'ın yeniden harekete geçtiği belirtiliyor.

Efsane başkanı Aziz Yıldırım, sezon sonunda gerçekleşecek olan seçimli genel kurula başkan adayı olarak katılma kararı aldığı son dönemde oldukça dillendiriliyor.

SADETTİN SARAN HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR!


Geçtiğimiz haftalarda açıklamalarda bulunan Saran, Adaylık sürecinde Ali Koç ile görüştüğünü dile getirirken, "Bu sefer, kasım ayında Ali Bey ile görüştük. 'Çok emek verdin, maddi manevi çok yoruldun. Aday olmayacaksan ben varım, bu işi iyi yapacağıma inanıyorum' dedim. O da, "Ben de senin iyi yapacağına inanıyorum" dedi. 'Ben aday olup olmayacağı bilmiyorum ama asla asla deme' dedi. Bize defterleri açtı. İnanılmaz şeffaf yaklaştı bize. Ona yapılmayanı o bize yaptı. Biz Ali Bey'in şeffaflığı sayesinde Ekim-Kasım ayından beri ciddi bir şekilde çalışıyoruz. Şunu iddia ediyorum, Türk spor tarihinin en hazır yönetimiyle geliyoruz" diye konuşmuştu.

TARAFTARA SORDUK

Gerçekleşecek seçim öncesinde taraftarları "adayınız kim" sorularıyla baş başa bıraktık.

Futbol Fenerbahçe Ali Koç