Sinan Engin'den flaş Sergen Yalçın açıklaması!

Beşiktaş Süper Lig
Sinan Engin'den flaş Sergen Yalçın açıklaması!

Beşiktaş'ta önümüzdeki sezonun transfer çalışmaları sürerken, yönetim teknik adam arayışlarını sürdürmeye devam ediyor. Son olarak yerli bir teknik direktör fikrinde karar kılan siyah-beyazlı yönetime Sinan Engin'den çağrı var...

Beşiktaş'ta gelecek sezon için teknik direktör arayışları sürüyor. Siyah-beyazlı yönetim hoca arayışında birçok isim üzerinde tartışırken, alınan bilgilere göre rota yerli bir hocaya döndü.Bu doğrultuda da en öne çıkan isim Nuri Şahin olmuştu. Şahin'in yanı sıra camiada sıkça dillendirilen bir diğer isim olan Sergen Yalçın için dikkat çeken bir iddia gündeme geldi.

Sergen Yalçın'a en yakın isimlerden biri olan Sinan Engin, bir canlı yayında Sergen Yalçın'la ilgili açıklamalar yaptı.

"SERGEN YALÇIN'I GETİRSİNLER!"

Siyah-beyazlı takımın başına gelmesi gereken ismin Sergen Yalçın olduğunu savunan Sinan Engin "Gelecek sezon Beşiktaş eğer Sergen Yalçın ile başlamazsa sıkıntı yaşar. Başka bir teknik adam gelirse ve işler kötü giderse, yine Sergen Yalçın tezahüratları başlar." ifadelerini kullandı.

Diğer yandan sosyal medyada yer alan Sergen Yalçın ve Fenerbahçe iddialarının gerçek dışı olduğunu belirten Engin, "Sergen hocanın Fenerbahçe'ye gitme gibi bir durumu yok." açıklamasını yaptı.