Ryan Kent ve Umut Nayir Jose Mourinho'nun son kararını bekliyor

Fenerbahçe
Ryan Kent ve Umut Nayir Jose Mourinho'nun son kararını bekliyor

Fenerbahçe ile bağlarını koparan Ryan Kent ve Umut Nayir'in Jose Mourinho'nun vereceği son kararı beklediği öğrenildi.

Fenerbahçe'de Jose Mourinho heyecanı yaşanıyor. Portekizli hocanın takımın başına geçmesiyle birlikte Sarı-Lacivertliler'in yıldızları için de merak uyandıran bir döneme girilmiş durumda.

UMUT NAYİR İÇİN GÖZTEPE DEVREDE

Fanatik'e göre; Tecrübeli forvet, geçen sezonun başında Fenerbahçe'ye imza atmış, umduğu kadar forma şansı bulamayınca ikinci yarıda Pendikspor'a kiralanmıştı. Sarı-Lacivertliler'de kalması zor görünen Umut Nayir için eski takımı Göztepe devreye girdi.

Ryan Kent ve Umut Nayir Jose Mourinho'nun son kararını bekliyor - Resim : 2

Golcü oyuncu, 2016- 17'de 1. Lig'deyken İzmir ekibinin formasını giymiş, 13 golle takımının Süper Lig bileti almasında büyük pay sahibi olmuştu. Göztepe'nin hem Umut hem de Fenerbahçe ile temasa geçerek ilk teklifi sunduğu öğrenildi.

RYAN KENT JOSE MOURİNHO'NUN KARARINI BEKLİYOR

Ryan Kent için büyük umutlarla geldiği Fenerbahçe'de ilk sezonu umduğu gibi geçmedi. İlk yarıda fazla şans bulamayan İngiliz oyuncu, sezonun ikinci bölümünde ise TFF'ye verilen kadrodan çıkartıldı. 27 yaşındaki futbolcu şimdi Jose Mourinho ile çalışmayı iple çekiyor.

Ryan Kent ve Umut Nayir Jose Mourinho'nun son kararını bekliyor - Resim : 3

Kent, sezon öncesi hazırlık çalışmalarında kendini gösterip dünyaca ünlü teknik adamın gözüne girmeye çalışacak. Bunu başaramaması halinde, bu transfer döneminde ayrılarak kariyerinde yeni bir sayfa açacak.