ÖZEL | İbrahim Hacıosmanoğlu: Biz yolumuza devam ediyoruz

TFF Türkiye Futbol Federasyonu
ÖZEL | İbrahim Hacıosmanoğlu: Biz yolumuza devam ediyoruz

TFF başkan adaylarından İbrahim Hacıosmanoğlu, Kontraspor.com'a özel açıklamalarda bulundu. Hacıosmanoğlu adaylıktan çekilmeyeceğini ve imza konusunda sorun olmadığını ifade etti.

18 Temmuz'daki TFF Genel Kurulu'na sayılı günler kala daha önce başkan adaylığını açıklayan Servet Yardımcı, yaptığı yazılı açıklama ile TFF başkan adaylığından çekildiğini açıkladı. Ayrıca İsmail Uyanık da adaylıktan çekildiğini açıklamıştı.

18 Temmuz tarihindeki genel kurulda mevcut başkan Mehmet Büyükekşi ile başkan adaylığını açıklayan İbrahim Hacıosmanoğlu TFF'nin yeni başkanı olmak için yarışacak.

"BİZ ÇEKİLMEYECEĞİZ"

TFF başkan adaylarından İbrahim Hacıosmanoğlu, Kontraspor.com'a özel açıklamalarda bulundu. Levent Gültekin'e konuşan Hacıosmanoğlu, "Kesinlikle biz çekilmeyeceğiz ve sonuna kadar gideceğiz. 100'ün üzerinde imza topladık." dedi.

"ALİ KOÇ HAKKINDA SÖYLEDİKLERİM GERİDE KALDI"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç hakkında söylediklerinin geride kaldığını ifade eden İbrahim Hacıosmanoğlu, "Türk futbolunda tertemiz bir sayfa açmaya geliyoruz. Göreceksiniz Türk futbolu bizimle seyir değiştirecek. Daha önce Ali Koç hakkında söylediğim şeyler geride kaldı. O defterleri tekrar açmaya gerek yok. Kimseyle kavga etmeye değil barış ortamında Türk futbolunu yönetmeye geliyoruz." ifadelerini kullandı.

ÖZEL | İbrahim Hacıosmanoğlu: Biz yolumuza devam ediyoruz - Resim : 2

"BİZ YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ"

Adaylıktan çekilen isimleri değerlendiren İbrahim Hacıosmanoğlu, "Biz hayatımızda hiçbir zaman geri vites yapmadık ve yapmayacağız. Bu böyle bilinsin. Onlar çekilebilir ama biz yolumuz devam edeceğiz." şeklinde konuştu.