Mourinho transfer haricinde bir şey daha istedi: O isim kadroda kalmalı!

Fenerbahçe Transfer Transfer Haberleri Jose Mourinho
Mourinho transfer haricinde bir şey daha istedi: O isim kadroda kalmalı!

Fenerbahçe'de seçim sürecinin tamamlanmasının ardından yeniden başkanlığa seçilen Ali Koç, transferde adımları atmaya başladı. Diğer taraftan Jose Mourinho'nun ise transfer dışında bir isteği daha var...

Fenerbahçe'de başkanlık seçimi sonrasında Ali Koç yönetimi hemen kolları sıvadı. Sarı-lacivertlilerde ilk hedef mevcut kadroyu korumak. Bu bağlamda transfer teklifleri alan oyuncuların menajerleriyle ve EURO 2024 sonrası da futbolcularla özel bir toplantı yapılacak.

Yönetim, Osayi- Samuel, Ferdi Kadıoğlu, İsmail Yüksek, İrfan Can Kahveci, Sebastian Szymanski, Jayden Oosterwolde'nin menajerleri ile görüşmelere başlayacak. Takviyeler ise bu görüşmelerin ardından yapılacak.

Fenerbahçe'yi haftalardır izleyen ve takip eden Jose Mourinho, kalacak ve gidecekleri kafasında oturtmaya çalışıyor. Yönetime birçok rapor sunan Portekizli teknik adam, öncelikli olarak eldeki oyuncuların raporunu verdi.

"Ne olursa olsun kalmalı!"

Diğer taraftan Sabah'ın haberine göre Jose Mourinho sağ veya sol beklerinden bir tanesinin oldukça hücumcu bir isim olmasını istiyor. Eldeki isimlerden Ferdi Kadıoğlu'nu çok beğenen tecrübeli hocanın, "Ne olursa olsun Ferdi bizimle kalmalı ve devam etmeli" söyleminde bulunduğu öğrenildi.