Mourinho Süper Lig'e gelecek mi?

Süper Lig'de iki haftadır Jose Mourinho gündemi yaşanıyor. Aziz Yıldırım'ın görüşme yaptık dediği Portekizli Hoca için Beşiktaş cephesinden de açıklama gelmişti...

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin teknik direktörlük görevine getirmek istediği Jose Mourinho, geleceğine dair açıklamalarda bulundu.

Portekizli teknik adam, "Şu anda gelen tüm teklifleri dinliyorum. Saygısızlık etmemek gerekiyor. Türkiye'nin büyük takımlarından teklif aldığım doğru ancak başka teklifler de var. Suudi Arabistan da bunlara dahil. Artık vakit geldi. Birkaç hafta içinde karar vermeliyim ve benim için önemli olan insanlarla durumu değerlendireceğim". dedi.

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, daha önce "Mourinho Beşiktaş'a gelmeyi kabul etti" açıklamasında bulunmuştu. Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım da Cumartesi günü Portekizli hoca ile buluşacağını ve ikna ederek göreve getireceğini söylemişti.

İkisi Şampiyonlar Ligi olmak üzere 5 Avrupa Kupası kazanan Jose Mourinho'nun kariyerinde, 3 Premier Lig, 2 Serie A, 1 La Liga şampiyonluğu bulunuyor.

Fenerbahçe Beşiktaş Jose Mourinho Süper Lig