Jose Mourinho'nun bomba etkisi yaratan Tadic ve İrfan Can Kahveci raporu

Fenerbahçe
Jose Mourinho'nun bomba etkisi yaratan Tadic ve İrfan Can Kahveci raporu

Rade Krunic'i beğenmeyen ve Fred'in yanına takviye yapılmasını isteyen Portekizli teknik direktör Jose Mourinho'nun İrfan Can Kahveci'yle Tadic'i ağır bulduğu ortaya çıktı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho, yeni sezon hazırlıkları kapsamında çalışmalarını sürdürürken yaptığı analizler doğrultusunda takviyeler istedi.

Sarı-lacivertliler, en az 1 stoper, 1 ön libero ve 2 kanat oyuncusu transfer etmeyi planlarken Portekizli hocanın, takımı genel anlamda yavaş bulduğunu raporladığı öğrenildi.

TADİC VE İRFAN CAN KAHVECİ AĞIR

Hem Tadic hem İrfan Can Kahveci ile iki kanatta da ağır kalındığını vurgulayan tecrübeli çalıştırıcı, sol kanat için hızlı ve dribbling yeteneği iyi olan bir isim alınması gerektiğinin altını çizdi.

Jose Mourinho'nun bomba etkisi yaratan Tadic ve İrfan Can Kahveci raporu - Resim : 2

KENT VE KİNG'E GÜLE GÜLE

Sözleşmesi sona eren solda forma giyen Joshua King takımdan ayrılırken, Ryan Kent'e de kendisine kulüp bulması söylendi.

FRED'İN YANINA SERT ORTA SAHA

Mou'nun raporunun önceliklerinden diğeri, 6 numara pozisyonu... Fred'in yanına sert bir orta saha isteyen deneyimli teknik adam, geçen sezon kiralanan ve bu dönem bonservisi zorunlu alınacak Rade Krunic'in tarzını yumuşak ve ağır buluyor.

Jose Mourinho'nun bomba etkisi yaratan Tadic ve İrfan Can Kahveci raporu - Resim : 3

Oyun kurgusunda önemli bir yer tutan ön libero işini sıkı tutan Mourinho, ekibiyle birlikte çalışmalara başladı. Portekizli teknik direktör, yerli kontenjanındaki İsmail Yüksek'i de takımda tutarak rekabeti artırmayı hedefliyor. Yönetim, hocanın talepleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor.