İspanyol efsane Sergio Ramos San Diego FC ile anlaşmaya vardı

Spor Haberleri
İspanyol efsane Sergio Ramos San Diego FC ile anlaşmaya vardı

Geçtiğimiz sezon adı üç büyüklerle anılmasına rağmen Sevilla'ya imza atan 38 yaşındaki Sergio Ramos'un yeni adresi MLS takımlarından San Diego FC oldu.

Özellikle geçtiğimiz sezon PSG'den ayrıldıktan sonra adı sık sık Süper Lig devleriyle anılan Sergio Ramos sürpriz bir tercih yapmış 2002'de alt yapısına girdiği Sevilla'ya 17 yıl sonra geri dönmüştü.

Endülüs temsilcisinde 34 maçta 7 gol 1 asistlik performansıyla kalitesinden hiçbir şey kaybetmediği görülen Sergio Ramos'un MLS ekiplerinden San Diego FC ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenilirken, 38 yaşındaki stoperin 1 ay sonra Kaliforniya'ya gideceği bildirildi.

SERGİO RAMOS HARİCİNDE LOZANO'YA DA İMZA ATTIRACAKLAR

Kariyerinde tam 28 kupa kaldıran, 2014-15 sezonunda ise 'defans' oynamasına rağmen FIFA Kulüpler Dünya Şampiyonası'nda attığı 2 golle 'gol kralı' olan Ramos yeni bir maceraya atılırken, San Diego FC'nin yıldız futbolcu haricinde Meksikalı forvet Hirving Lozano'yu da renklerine bağlayacağı kaydedildi.

İspanyol efsane Sergio Ramos San Diego FC ile anlaşmaya vardı - Resim : 2

DAHA ÖNCE 2 TRANSFER YAPMIŞLARDI

San Diego FC CEO'su Tom Penn daha önce Jeppe Tverskov ve Marcus Ingvartsen gibi tecrübeli futbolculara imza attırmıştı. Kulübün başkanlığını ise İngiliz-Mısırlı girişimci Mohamed Mansour yapıyor.