Hasan Arat Selçuk İnan'ın prensi Yasin Özcan'a 5 yıllık kontrat teklif etti

Beşiktaş
Hasan Arat Selçuk İnan'ın prensi Yasin Özcan'a 5 yıllık kontrat teklif etti

Giovanni van Bronckhorst'la anlaşıp artık transfer çalışmalarına start veren Beşiktaş, Kasımpaşa'nın yetenekli sol beki Yasin Özcan'la masaya oturdu.

Son olarak takımın başına Giovanni van Bronckhorst'i getiren Beşiktaş, transferde hızı yükseltti. Siyah-beyazlı ekibin kurmayları, Süper Lig'in yıldız futbolcusunu listeye aldı.

BEŞİKTAŞ YASİN ÖZCAN'I BİTİRMEK ÜZERE

Beşiktaş, Kasımpaşa'nın 2006 doğumlu stoperi Yasin Özcan'ı bitirmek üzere... Sol bekte de oynayabilen genç savunmacı için izleme komitesi sezon boyunca takip edilen maçlardan olumlu bir rapor çıkarıp bunu yönetime sunmuştu.

OYUNCUYLA 5 YILLIK SÖZLEŞME YAPILACAK

Fanatik'e göre; Yasin Özcan ile de görüşen Kartal, oyuncunun kulübüyle de bonservis için pazarlığa girişti. Kasımpaşa'dan onay alındıktan sonra Yasin'le de masaya oturacak olan yönetimin genç oyuncuyla 5 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor.

Hasan Arat Selçuk İnan'ın prensi Yasin Özcan'a 5 yıllık kontrat teklif etti - Resim : 2

39 MAÇTA 2 GOL 1 ASİST

2022 yılında Kasımpaşa Futbol Akademisi'nden A Takım'a yükselen genç oyuncu, süre almaya başladığı 23-24 sezonunda takımıyla toplam 39 maça çıktı ve 2 gol ve 1 asistlik istatistiği hanesine yazdı. Selçuk İnan'ın Kasımpaşa'yı çalıştırdığı dönemde ilk kez forma giyen Yasin Beşiktaş harici birçok takımın transfer listesindeydi.