Göztepe'de Emre Akbaba olmadı Emre Tezgel için görüşmelere başladı

Göztepe
Göztepe'de Emre Akbaba olmadı Emre Tezgel için görüşmelere başladı

Daha önce 4 transferin işini bitiren Göztepe, Stoke City'de oynayan 18 yaşındaki Emre Tezgel için görüşmelere başladı.

Süper Lig'in yeni ekibi Göztepe, Championship ekibi Stoke City'de yetişen Türk asıllı Emre Tezgel ile görüşmelere başladı.

GÖZTEPE 4 TRANSFER YAPTI

Göztepe, sol bek, sağ bek, stoper ve defansif orta saha olmak üzere dört transfer gerçekleştirdi. İlk olarak Brezilyalı Djalma Silva transfer edilirken, sol bek pozisyonu AEL Limassol'dan takviye edilmiş oldu.

Ardından defansif orta saha ve Orta Afrikalı futbolcu Isaac Solet kiralanarak kadroya katıldı.

EMRE AKBABA OLMADI EMRE TEZGEL İLE GÖRÜŞME VAR

Yerli transferde ise Nazım Sangare ve Koray Günter ile sözleşme imzalandı. Nazım sağ bek, Koray ise stoper pozisyonunda görev yapacak. Göztepe, Emre Akbaba transferinden sonuç alamayınca, Stoke City'de forma giyen 18 yaşındaki Emre Tezgel'i transfer etmek için devreye girdi.

Göztepe'de Emre Akbaba olmadı Emre Tezgel için görüşmelere başladı - Resim : 2

Championship ekibi Stoke City'de yetişen Türk asıllı Emre Tezgel ile görüşmeler başladı. Genç santrfor, Stoke City'nin alt yaş gruplarında oynarken 10 numara pozisyonunda da görev yapabiliyor.

KALEYE LİS GELECEK

Göztepe'nin defans bölgesini güçlendirmesinin ardından şimdi gözü kaleci transferine çevrildi. Southampton'dan kiralanan Polonyalı kaleci Mateusz Lis'in bonservisi için uğraş veren Göztepe, kaleci arayışlarını hızlandırdı. Transferleri sezon açılışından önce bitirmek isteyen Sarı-Kırmızılılar'da, kaleci transferinin bir hafta içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor.