Fenerbahçe'nin transfer listesinde olan Lukaku Conte ile çalışmak istiyor

Fenerbahçe
Fenerbahçe'nin transfer listesinde olan Lukaku Conte ile çalışmak istiyor

Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu iddia edilen Belçikalı dev forvet Romelu Lukaku'nun Napoli ile anlaşmaya varan Conte'nin yanına gideceği belirtildi.

Roma'daki kiralık sözleşmesinin ardından Chelsea'ye geri dönen Romelu Lukaku, yaz transfer döneminde en çok konuşulacak isimlerin başında geliyor.

LUKAKU NAPOLİ'YE GİDİYOR İDDİASI

Lukaku için son olarak İtalyan ekibi Napoli'nin adı gündeme gelirken Belçikalı golcüden Antonio Conte'nin ekibine mesaj niteliğinde bir açıklama geldi.

DURUM BENİM KONTROLÜMDE

Sporx'in haberine göre; Geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulunan Lukaku, "Bunu kafamda çoktan çözdüm. Ne olacağını biliyorum. Kararı ben vereceğim. Durum, benim kontrolümde. Bir seçim yapacağım ve bunu açıkladığımda herkes benimle aynı fikirde olacak. Bakın, ne zaman bir yerde kalmaya ya da ayrılmaya karar versem, belirli faktörler bunun doğru seçim olduğunu ortaya koydu." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin transfer listesinde olan Lukaku Conte ile çalışmak istiyor - Resim : 2

Teknik direktörlerle olan ilişkisinin transfer tercihlerinde önemli bir yere sahip olduğunu belirten deneyimli futbolcu, "Bu bir kadınla ilişki yaşamak gibi. Eğer birbirimize artık uymuyorsak, neden birlikte kalalım?" sözlerini sarf etti.

EN İYİ TEKNİK DİREKTÖR ANTONİO CONTE!

Belçikalı golcü futbolcu, birlikte çalıştığı en iyi teknik direktörün kim olduğu yönünde gelen soruya ise Antonio Conte cevabını verdi.

Fenerbahçe'nin transfer listesinde olan Lukaku Conte ile çalışmak istiyor - Resim : 3

Lukaku, Napoli'de teknik direktörlük görevine getirilen Conte ile Inter'de birlikte çalışmış ve şampiyonluk sevinci yaşamıştı.

Ali Koç ile katıldığı imza töreninde Lukaku sorusunu cevaplandıran Jose Mourinho 'Onu ve Dybala'yı istemiyorum' cevabını vermişti.