Fenerbahçe'de Edin Dzeko için iki seçenek var! Ya kalıp savaşacak ya da Suudi Arabistan'a gidecek

Fenerbahçe
Fenerbahçe'de Edin Dzeko için iki seçenek var! Ya kalıp savaşacak ya da Suudi Arabistan'a gidecek

Geride bıraktığımız sezon Fenerbahçe'de 45 maçta 24 gol 4 asistlik performansıyla alkış toplayan Edin Dzeko'nun kaderi kendi ellerinde...

Fenerbahçe’de seçimin ardından gözler transfere çevrilirken, Edin Dzeko geleceğini kendi belirleyecek. Suudi Arabistan’dan teklifler alan yıldız forvetin satılması halinde sarı-lacivertliler önemli bir gelir elde edecek. Tecrübeli futbolcu takımda kalsa bile daha hızlı bir golcü alınacak.

DZEKO'NUN DURUMU HENÜZ NETLEŞMEDİ

Milliyet'in haberine göre; Fenerbahçe’de Ali Koç’un tekrar başkan seçilmesinin ardından şimdi gözler gidecek-kalacak isimlere çevrildi. Sarı-lacivertli takımda geleceği belirsiz isimlerden birinin de Edin Dzeko olduğu öğrenildi.

Fenerbahçe'de Edin Dzeko için iki seçenek var! Ya kalıp savaşacak ya da Suudi Arabistan'a gidecek - Resim : 2

Yönetimin son kararı ilk sezonunda Süper Lig ve Konferans Ligi’nde toplam 45 maça çıkan ve 24 gol, 4 asistlik bir performans ortaya koyan tecrübeli futbolcuya bıraktığı bildirildi. Her iki olasılıkta ise sarı-lacivertlilerin zarar etmeyeceği ortaya çıktı.

SUUDİ ARABİSTAN'DAN TEKLİFLER VAR

İlerlemiş yaşına rağmen hala üst düzey bir performans gösteren Dzeko’yu isteyen takımlar ise çok fazla. Özellikle Suudi Arabistan’dan teklifler alan yıldız forvet, bunlardan birini kabul ederse sözleşmesi devam ettiği için Fenerbahçe kasasına iyi bir bonservis koyabilecek.

Yeni forvet arayışlarına koyulan Fenerbahçe'nin Lewansowski, Gabriel Jesus ve Lukaku gibi yıldızlarla ilgilendiği biliniyor...