Ertuğrul Doğan'dan final açıklaması: Bize yer fark etmiyor!

Ertuğrul Doğan Trabzonspor Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası
Ertuğrul Doğan'dan final açıklaması: Bize yer fark etmiyor!

Ziraat Türkiye Kupası'nda finale kalan iki taraftan biri olan Trabzonspor'da Başkan Ertuğrul Doğan, finalin yeri konusundaki soruya net yanıt verdi...

Trabzonspor'da Ziraat Türkiye Kupası finali heyecanı yaşanıyor. 23 Mayıs'ta Beşiktaş ile kupa için kozlarını paylaşacak olan bordo-mavili camia maçın oynanacağı yerin belli olmasını bekliyor.


Adana, Gaziantep, Ankara, Samsun, Atatürk Olimpiyat Stadyumu, Kocaeli, Sakarya isimleri gündeme gelirken, başkan Ertuğrul Doğan'dan net cevap geldi.

A Spor'a telefonla bağlanan başkan Doğan, "Pazartesi günü finalin yer seçimi ile alakalı TFF'de Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın da katılımıyla toplantı gerçekleştireceğiz. Trabzonspor için yer fark etmez. Bize her yer Trabzon diyoruz. İlk tercihimiz Atatürk Olimpiyat Stadyumu olacak. Kocaeli olabilir. Bu noktada hem TFF hem de Beşiktaş'ın görüşleri önemli" ifadelerini kullandı.

Ertuğrul Doğan'ın açıklamalarından satır başları;

"Transferde 4 futbolcu ile anlaşmayı tamamladık. 2 oyuncuyla da önemli mesafe kat ettik."

"Uğurcan Çakır bizim kardeşimiz, çok iyi bir Trabzonsporlu. Durum ne olursa olsun, takımının çıkarlarından başkasını düşünmez. Avrupa'da oynamak gibi bir düşüncesi var. Kendisine önemli teklif gelirse kolaylık yapacağımıza söz vermiştik. Şu an için resmi teklif olmasa da bazı kulüpler bizimle iletişime geçti. Resmi bir şey geldikten sonra konuşmak daha doğru"

"Göğüs sponsorumuz olan Vestel ile anlaşmamız bitiyor. Önümüzdeki yıl göğüs sponsorumuz Papara olacak"

"Fatih Tekke inanılmaz bir golcüydü. Türkiye'de gelmiş geçmiş en iyi golcüydü bu arada. Şimdi de çok başarılı bir teknik direktör olarak yoluna devam ediyor"