Erden Timur Galatasaray Sportif AŞ'deki görevine devam edecek

Galatasaray
Erden Timur Galatasaray Sportif AŞ'deki görevine devam edecek

Süheyl Batum ile girdiği seçimi büyük bir farkla kazanan Başkan Dursun Özbek'in Sportif AŞ'nin anahtarlarını yine Erden Timur'a teslim edeceği ortaya çıktı.

Daha önce 2 kez Galatasaray'da başkanlık koltuğunda oturan Dursun Özbek, 3. kez bu gururu yaşayacak. Süheyl Batum ile girdiği seçim yarışını büyük farkla kazanan Dursun Özbek, böylece 2 yıl daha Galatasaray Spor Kulübü'nü yöneten isim olacak.

ESPİRİLİ KONUŞMASIYLA YEŞİL IŞIK YAKTI

Fanatik'in haberine göre; Kongrenin en önemli gündem maddelerinden biri kuşkusuz Erden Timur'un durumuydu. Dursun Özbek'le beraber Sportif A.Ş.'ye giren Timur, kulübün vazgeçilmez ismi haline geldi. Her iki adayın da çalışmak istediği Timur, her ne kadar yeni dönem için renk vermese de Galatasaray Lisesi'nin bahçesinde esprili konuşmasıyla iki tarafa da yeşil ışık yaktı.

Erden Timur Galatasaray Sportif AŞ'deki görevine devam edecek - Resim : 2

ERDEN TİMUR SPORTİF AŞ'DE KALACAK

Yönetim listelerinde neden yer almadığı sorulan Erden Timur, "Ben seçilmiş değil, atanmış yöneticiyim. Artık bizi kim atarsa orada oluruz" dedi ve güldü. Dursun Özbek de lise bahçesinde Timur'la uzun bir görüşme yaptı. Kulübe yakın kaynaklar, geçtiğimiz haftalardaki olumsuz görüşe rağmen, Erden Timur'un yeni dönemde de Sportif A.Ş.'de yer almasına kesin gözüyle bakıyor.