Brad Friedel, Lorenzo Insigne için görüşmelere başladı

Beşiktaş
Brad Friedel, Lorenzo Insigne için görüşmelere başladı

Beşiktaş'ın Amerikalı Sportif Direktörü Brad Friedel, ülkesinin takımlarından Toronto'da oynayan Lorenzo Insigne için devreye girdi.

Teknik Direktör sorununu Giovanni van Bronckhorst'u takımın başına getirerek çözen Beşiktaş, gözünü kadroya sınıf atlatacak yıldız transferlere çevirdi. Hedefteki ilk isim dünyaca ünlü İtalyan futbolcu Lorenzo Insigne.

FRİEDEL'İN İLK BOMBASI INSIGNE

MLS ekibi Toronto forması giyen 33 yaşındaki kanat forvet, Avrupa'ya geri dönmeye sıcak bakıyor. Beşiktaş'ın danışmanlık görevine getirdiği Amerikalı Brad Friedel, ülkesindeki iyi ilişkilerini bu transferi bitirmek için kullanacak.

Brad Friedel, Lorenzo Insigne için görüşmelere başladı - Resim : 2

Napoli performansıyla yıldızlaşan ve İtalya Milli Takım formasıyla 54 maçta 10 gole imza atan Insigne, bu sezon Toronto ile 10 maçta 3 gol ve 3 asist üretti. Görüşmelere başlayan Friedel, transferi kısa sürede bitirmeye çalışacak.

ÖNCE ELDEKİ YABANCILARI SATMASI GEREKİYOR

Beşiktaş'ta gidecekler, gelecekler kadar önem taşıyor. Rosier, Onana, Rebic ve Amartey kadroda düşünülmeyen dört isim. Chamberlain, Aboubakar ve Muleka'ya da kulüp aranıyor.

Brad Friedel, Lorenzo Insigne için görüşmelere başladı - Resim : 3

Danışmanlığa getirilen Brad Friedel kısa süre içerisinde bu zor görev için kolları sıvayacak ve siyah-beyazlıların en az zararla bu süreci atlatmasını sağlamaya çalışacak.