Beşiktaş'ta bir ayrılık daha! Giovanni van Bronckhorst, Amartey'i Slovenya kampına götürmeyecek

Beşiktaş
Beşiktaş'ta bir ayrılık daha! Giovanni van Bronckhorst, Amartey'i Slovenya kampına götürmeyecek

Valentin Rosier'in sözleşmesini fesheden Beşiktaş'ta ikinci ayrılık kapıya dayandı. Hollandalı teknik direktör Giovanni van Bronckhorst'un Amartey'i Slovenya kampına götürmeyeceği ortaya çıktı.

Yeni sezon kadro planlaması çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Valentin Rosier'den sonra Daniel Amartey ile de yollarını ayırmaya hazırlanıyor.

ROSİER LEGANES'E GİTMİŞTİ

Siyah-beyazlılar gözden çıkarılan Rosier'i karşılıklı anlaşmayla hafta başında serbest bırakmıştı. Fransız sağ bek bu ayrılığın hemen ardından İspanyol ekibi Leganes'le 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Beşiktaş'ta bir ayrılık daha! Giovanni van Bronckhorst, Amartey'i Slovenya kampına götürmeyecek - Resim : 2

GİO AMARTEY'İ TAKIMDA DÜŞÜNMÜYOR

Kartal'da ayrılık sırasının Amartey'de olduğu ifade edildi. Teknik Direktör Giovanni van Bronckhorst'un Ganalı futbolcuyu yeni sezon kadrosunda düşünmediği belirlendi. Hollandalı hoca geçtiğimiz cumartesi günü Ümraniyespor'la oynanan hazırlık maçının kadrosuna Amartey'i almamıştı.

Beşiktaş'ta bir ayrılık daha! Giovanni van Bronckhorst, Amartey'i Slovenya kampına götürmeyecek - Resim : 3

Siyah-beyazlı takım yarın 10 gün sürecek yurt dışı kampı için Slovenya'ya gidecek.

AMARTEY İSTANBUL'DA BIRAKILACAK

Kartal'da kadroda düşünülmeyen Amartey'in büyük olasılıkla kamp kadrosuna alınmayarak İstanbul'da bırakılacağı ileri sürüldü. 2026'ya kadar sözleşmesi bulunan 29 yaşındaki futbolcudan kendisine kulüp bulmasının isteneceği aktarıldı. Teknik patron Van Bronckhorst'un belirleyeceği kamp kadrosu bugün netlik kazanacak.

Beşiktaş'ta bir ayrılık daha! Giovanni van Bronckhorst, Amartey'i Slovenya kampına götürmeyecek - Resim : 4

Beşiktaş'ta Javi Montero, Bakhtiyor Zaynutdinov ve Ajdin Hasic'in ise kampa götürülmeleri bekleniyor. Bronckhorst'un bu oyuncularla ilgili Slovenya kampından sonra karar vereceği vurgulandı. (Milliyet)