Beşiktaş'ta 3 futbolcunun veda maçı

Beşiktaş Spor Haberleri
Beşiktaş'ta 3 futbolcunun veda maçı

Sezonu bu akşam oynayacağı Kasımpaşa maçıyla kapatacak olan Beşiktaş'ta, sözleşmeleri sona erecek 3 futbolcunun siyah beyazlı formayla son kez sahaya çıkması bekleniyor. Öte yandan, günlerdir merak edilen Cenk Tosun ile Salih Uçan'ın durumu da netlik kazandı.

Trendyol Süper Lig'in 38. ve son haftasında bu akşam Kasımpaşa'ya konuk olacak Beşiktaş'ta, bazı futbolcuların son kez siyah beyazlı formayı giymesi bekleniyor.

AYRILIK KESİN GİBİ

Rachid Ghezzal, Joe Worrall ve Umut Meraş bugün Beşiktaş’a veda edecek. Milliyet'in haberine göre, sözleşmeleri bitecek olan deneyimli oyuncularla yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Sözleşmesindeki maç sayısına bağlı uzatma opsiyonu kaldırılan Ghezzal, Kartal’dan ayrılacak. Kontratı bitecek Umut Meraş’a yeni teklif yapılmayacak. Siyah-beyazlılar devre arası Nottingham Forest’ten kiralanan Worrall’la da vedalaşacak. Beklentileri karşılayamayan İngiliz stoper ülkesine dönecek.

CENK TOSUN VE SALİH UÇAN KARARI

Kartal’da kaptan Cenk Tosun ve Salih Uçan’ın sözleşmeleri de bitiyor. Siyah-beyazlı yönetim iki oyuncuyla da nikah tazelemeyi planlıyor. Maddi konularda anlaşma sağlanması halinde Cenk ve Salih’in sözleşmeleri büyük olasılıkla ikişer yıl uzatılacak.