Beşiktaş Ante Rebic'i yollayamıyor! Sözleşme feshi kapıya dayandı

Beşiktaş
Beşiktaş Ante Rebic'i yollayamıyor! Sözleşme feshi kapıya dayandı

Milan'la sözleşmesi bittikten sonra büyük umutlarla transfer edilmesine rağmen Süper Lig'de çıktığı 15 maçta gol sevinci yaşayamayan Ante Rebic için henüz herhangi bir kulüp bulunamaması siyah beyazlı yönetimde büyük sıkıntı yarattı.

Kartal’da Slovenya kampına götürülmeyen Oxlade Chamberlain, Daniel Amartey, Ante Rebic, Javi Montero ve Tayfur Bingöl’le yollar ayrılacak.

Teknik Direktör Giovanni van Bronckhorst’un yeni sezon kadrosunda düşünmediği bu oyuncuların ay sonuna kadar gönderilmeleri planlanıyor.

CHAMBERLAİN - AMARTEY - MONTERO VE BİNGÖL'E TALİPLER VAR

İki yıl daha sözleşmesi bulunan Chamberlain’e İngiltere’den ciddi teklifler var. Beşiktaş’ta aradığını bulamayan İngiliz oyuncu da ülkesine dönmenin hesaplarını yapıyor. Kontratı 2026’da bitecek Amartey bonservisiyle birlikte veya kiralık gönderilecek.

Beşiktaş Ante Rebic'i yollayamıyor! Sözleşme feshi kapıya dayandı - Resim : 2

Bir yıl sözleşmesi kalan Montero’yu geçtiğimiz sezon kiralık oynadığı Portekiz ekibi Arouca bu kez bonservisiyle istiyor. Tayfur Bingöl’e de Konyaspor talip oldu. Tayfur’un yeşil-beyazlı kulüple anlaşması bekleniyor.

ANTE REBİC BÜYÜK SORUN OLDU

Sakatlığı bulunan Ante Rebic ise Beşiktaş’ın başını ağrıtacağa benziyor. Bir yıllık sözleşmesi kalan Hırvat futbolcuya şimdiye kadar herhangi bir teklif gelmedi.

Beşiktaş Ante Rebic'i yollayamıyor! Sözleşme feshi kapıya dayandı - Resim : 3

Deneyimli oyuncudan kendisine kulüp bulması istendi. Ayrılığa yanaşmaması halinde Rebic’in kadro dışı bırakılarak yeni sezon için A takım listesine yazılmayacağı ifade edildi. (Milliyet)