Beşiktaş Asbaşkanı Mete Vardar: Giovanni hocaya güvenimiz tam

Futbol Spor Haberleri Süper Lig Beşiktaş
Beşiktaş Asbaşkanı Mete Vardar: Giovanni hocaya güvenimiz tam

Beşiktaş Asbaşkanı Mete Vardar, siyah-beyazlı ekibin yeni teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst hakkında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş, Hollandalı teknik adam Giovanni van Bronckhorst ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı. Beşiktaş Asbaşkanı Mete Vardar, A Spor'a açıklamalarda bulundu.

"HOCAYA GÜVENİMİZ TAM"

Hollandalı hoca ile ilgili konuşan Vardar, "Giovanni van Bronckhorst hocaya güvenimiz tam. Biz Beşiktaş camiası olarak büyük ve güçlü bir camiayız. Birlikte hareket ettiğimizde büyük başarılar elde ettiğimizi görüyoruz. Bu sene zor günler geçirmemize rağmen Türkiye Kupası'nı aldık." dedi.

"DOĞRU KARARI VERDİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ"

Vardar, 49 yaşındaki hoca için ayrıca, "Hocamız ile ilgili ilk geldiğimiz dönemde de araştırmalarımız vardı. En doğru kararı vermek için belirli bir süreç geçti. Kupa sonrası hoca konusu çok gündeme geldi. Doğru kararı verdiğimizi düşünüyoruz. Başkanımız bu konuyla ilgili çalışmalar yapıyor. Ekip arkadaşlarımızla, yeni transferlerle birlikte 1 temmuz itibariyle sezonu açacağız." sözlerini sarf etti.

"HOCA DA ÇOK HEYECANLI"

Beşiktaş'ın geçen sezonki en büyük sorunun kadroyu geç kurması olduğu söyleyen Vardar, "10 Temmuz'da da iyi bir kamp dönemi geçireceğiz. Geçen sezonun en büyük problemi geç kadro planlamasıydı. Bu sene daha sağlıklı bir şekilde başlayacağız. Hoca da çok heyecanlı. Umut ediyorum ki ülke futboluna Beşiktaş çok ciddi değerleri her zamanki gibi vermeye devam edecek." ifadelerini kullandı.