Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a sansür tepkisi

Fenerbahçe Ali Koç Aziz Yıldırım Son Dakika Spor Haberleri Futbol
Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a sansür tepkisi

Fenerbahçe'de seçim öncesi başkan adayı Aziz Yıldırım, Ali Koç ve ekibine tepki gösterdi.

Aziz Yıldırım'ın sosyal medyada seçim kampanyasını yürüten Yıldırım Teyit hesabından yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı;

"Ali Koç Yönetiminden Aziz Yıldırım’a Sansür‼️

Adaylara her üyeye 1 SMS ile kendini ifade edebilme hakkı olduğu bildirilmişti. Biz SMS metnimizi Ali Koç yönetimine ilettik fakat Fenerbahçe yönetimi bu metni üyelere iletmeyeceğini bildirdi.

Kendilerinden yazılı olarak talep ettik ama şu ana kadar yanıt verilmedi.

Bu gelişmeler sonrasında şu soruyu sormak bizim hakkımızdır:

*Fenerbahçe kimindir?*

Barış içinde gerçekleşmesi gereken bir kongreyi, kendilerinin önceden belirlediği koşulları yine kendileri tanımayarak üyelerimiz ile aramıza SANSÜR uyguladı.

*Biz diyoruz ki, Fenerbahçe Fenerbahçelilerindir.*

Burası Fenerbahçe Cumhuriyetidir.

Biz bu sansürlü durumu kınıyoruz.

Sevgili Fenerbahçeliler! 💛💙

Artık yeter demenin zamanı gelmedi mi? Kalbinizden geçenleri çok iyi biliyorum. Aslında benzer şeyleri ben de hissediyorum. Çocukların, çocuklarımızın üzülmesine artık dayanamıyorum.

“Ben başkan oldukça Fenerbahçe bu ligde asla şampiyon olamaz” diyen bir başkan karşısında, sizlerin karşısına 1 dönemliğine aday olarak çıkıyorum ve size ilk yılda şampiyonluk sözü veriyorum.

Bugün Fenerbahçemizde maalesef bir liderlik sorunu yaşanıyor. Karşımıza çıkan engeller ile nasıl mücadele edeceğini bilemeyen basiretsiz bir yönetim görüntüsü veriliyor. Trabzon’da futbolcularımız, daha önce kurgulanmış o atmosferden başarı ile ayrılıp onur mücadelesi verirken, mevcut yönetim 2 Nisan’da sırf kendi itibarları uğruna onurumuzu sahamıza gömmeye kalktı.

Fenerbahçe’nin her şeyi var. Sadece dirençli, fedakar bir yönetimi yok. Bir şans daha verelim demek bize bir şey kazandırmıyor. Bunun en açık kanıtı 2 Nisan’da olağanüstü toplantımızda yaşananlardır. Yönetim kurulunun yetkisinde olan “Maça çıkmama” veya “Takımı çekme kararı” için, sorumluk üstlenmekten korktular ve genel kurulu toplayıp bizi, kuru sıkı atarak blöf yapan bir camia durumuna düşürdüler. Ben böylesi utançları hak etmeyen camiamızın onur mücadelesini vermek için yeniden adayım. Fenerbahçeli vicdanımla adayım ve Fenerbahçeli kardeşlerimin sağduyusuna güveniyorum. Fenerbahçemizi yetersiz yönetimlerin tecrübe kazanacağı bir kobay konumuna indirmeye hakkımız yok!

Çare o hocayı gönderip bu hocayı getirmek olsaydı geçen 6 yılda bir şampiyonluk görmüş olurduk. Eski teknik direktörümüz Jorge Jesus “Bu ligin sportif gerçekliği yok” diyerek mevcut yönetimin saha dışındaki başarısızlıklarını işaret etmişti.

Bu yönetim devam ettiği takdirde, mevcut teknik direktörümüz Jose Mourinho’nun bu cümleyi kurmayacağını nereden bilebiliriz?

Her yıl yeni hocalar yeni transferler… Ama kaybeden, onuru kırılan Fenerbahçeliler!

Ben size 6-0’ın mirasını bırakmıştım; mevcut yönetim 6 yıldır futbolda elle tutulur bir başarı elde edemeyerek maalesef başka bir 6-0’ın mirasını bırakmaktadır.
Sizlere, rayına oturmuş bir kulüp, özlem duyduğu şampiyonluğa ve yıldızlarla dolu kadrosuna derhal kavuşmuş bir futbol takımı, kapasitesi ve konforu arttırılmış modern bir stat, her yıl Final Four’a oynayan dinamik bir basketbol takımı, güçlendirilmiş amatör şubeler, anlatılanın aksine ekonomik olarak rahatlamış finansal bir yapı, belli bir sosyal sınıfa değil, AİT OLDUĞU HALKA YAKIN ŞAMPİYON BİR FENERBAHÇE sözü veriyorum…Fenerbahçe’nin kaderini federasyonda yuvalanmış “antifener” lobisinin eline bırakmak istemiyorsanız çareniz bellidir. Aziz Yıldırım yönetimine görevi vermek!

Artık üzülmek istemiyorsanız,
Güçlü bir Fenerbahçe İçin, Çocuklarımız ve Camiamız için, Aziz YILDIRIM ve arkadaşlarına oy verin…"