Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a: Şampiyonluk sözü vermiyorsan neden adaysın?

Fenerbahçe
Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a: Şampiyonluk sözü vermiyorsan neden adaysın?

Silivri ve Çevre Dernekler Buluşmasında Ali Koç hakkında çok önemli ifadeler kullanan Aziz Yıldırım, "Şampiyonluk sözü vermiyorum" diyor, "Ben varken şampiyon yapmayacaklar" diyor. Neden adaysın o zaman? Ben şampiyonluk sözü veriyorum" sözlerini sarfetti.

Fenerbahçe'nin başkan adaylarından Aziz Yıldırım Silivri ve Çevre Dernekler Buluşmasında açıklamalarda bulundu. İşte Yıldırım'ın dikkat çeken o sözleri...

Gelince ilk iş olarak Bahçeşehir Basketbol'un sözleşmesini feshedeceğim. Onların eski tweetlerini gördüm. Fenerbahçe’nin sahasında Fenerbahçe’den başka kimse oynayamaz.

Borcu sayıyorlar ama gelirleri bana yazmıyorlar. Stadı 100 milyon dolara yaptık, Yılda 40 milyon dolar geliyor. Borcu yazıyorsun, onu da bana yaz.

"Şampiyonluk sözü vermiyorum" diyor, "Ben varken şampiyon yapmayacaklar" diyor. Neden adaysın o zaman? Ben şampiyonluk sözü veriyorum.

İzmir çetesi var. Çeteyi biliyorsun; sen Fenerbahçe başkanısın, kökünü kurut. Ben varken Özgür Yankaya gelemez dedim, 5 yıl gelemedi. Ben gittim, hemen bizim maça verdiler.

Yönetimin yaptıkları iyi şeyler için teşekkürler. Fenerbahçeliler olarak mutlu oluyoruz.

Fenerbahçe en büyüktür. Bunun herkesin farkında olması lazım. Çocuklarımız artık mutlu olmalı, okullarına rahat rahat gitmeli. Biz Fenerbahçe’yi şampiyon yapmaya geliyoruz.