Fenerbahçe yeni sözleşme teklif etti Serdar Dursun Konyaspor ile görüşmelere başladı

Fenerbahçe Konyaspor
Fenerbahçe yeni sözleşme teklif etti Serdar Dursun Konyaspor ile görüşmelere başladı

Fenerbahçe'nin yeni sözleşme teklif ettiği tecrübeli golcü Serdar Dursun'un Konyaspor'la flört halinde olduğu ortaya çıktı.

Sezonu Fenerbahçe'de tamamlayan Serdar Dursun'un geleceği merak ediliyor. Milli golcü ile ilgili transfer iddiası ortaya atıldı.

İKİ KULÜPLE DE KONTRATI BİTTİ

Karagümrük'le 1 yıllık sözleşme imzalayan Serdar, Fenerbahçe'ye ise kiralık olarak gelmişti. Sezonun tamamlanmasıyla iki kulüple de mukavelesi sona eren ve bonservisini eline alan milli oyuncuya talip çıktı.

KONYASPOR SERDAR DURSUN'U İSTEDİ

Sports Digitale tarafından aktarılan bilgilere göre Süper Lig'den Serdar Dursun için sürpriz bir talip çıktı. Konyaspor'un Dursun'u transfer etmek istediği belirtildi. Haberde yer alan bilgilere göre Konyaspor 32 yaşındaki futbolcuyu kadrosuna dahil etmek için girişimlere de başladı.

Fenerbahçe yeni sözleşme teklif etti Serdar Dursun Konyaspor ile görüşmelere başladı - Resim : 2

Serdar Dursun'un, Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun kararını beklediği kulübe yakın kaynaklar tarafından gelen haberler arasındaydı.

FENERBAHÇE'NİN TEKLİFİNİ KABUL ETMEDİ

Fenerbahçe, yerli golcü olarak takımda kalmasını istediği Serdar Dursun'a yeni kontrat önerdi ancak tecrübeli forvet bu teklifi çok düşük bulduğu için kabul etmedi.