Ali Koç Mauricio Pochettino ve öğrencisi Lesley Ugochukwu ile masaya oturdu

Fenerbahçe Ali Koç
Ali Koç Mauricio Pochettino ve öğrencisi Lesley Ugochukwu ile masaya oturdu

Jose Mourinho haricinde Arjantinli teknik direktör Mauricio Pochettino ve Vincenzo Montella ile görüşmelerini sürdüren Ali Koç, Chelsea'de oynayan 20 yaşındaki orta saha Lesley Ugochukwu'yu da istediği belirtildi.

Fenerbahçe'de başkanlık seçimi için geri sayım başladı. Ali Koç da Aziz Yıldırım da kongre çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

İki başkan adayının da teknik direktör İsmail Kartal'la yola devam etmeyeceği bildirildi. Yıldırım'ın teknik direktör adayı Jose Mourinho.

MOURİNHO OLMAZSA MONTELLA VEYA POCHETTİNO OLACAK

Ali Koç'un ise Mourinho dışında iki aday, A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella ve Chelsea ile yollarını ayıran Mauricio Pochettino ile ilgilendiği öğrenildi.

Ali Koç Mauricio Pochettino ve öğrencisi Lesley Ugochukwu ile masaya oturdu - Resim : 2

CUMA GÜNÜ YENİ HOCAYI AÇIKLAYACAĞIM DEDİ

Kongre üyeleri ile buluşan Ali Koç yaptığı açıklamada "İsmail Hoca ile mi devam edeceğiz yoksa yabancı hoca ile mi şunun garantisini verebilirim; Cuma günü seçime girerken hocamızın kim olduğunu net bir şekilde bileceksiniz" ifadelerini kullandı.

POCHETTİNO UGOCHUKWU İLE BİRLİKTE GELECEK

Yeni teknik direktör görüşmelerini tüm hızıyla sürdüren Ali Koç'un orta sahaya takviye yapmak için kolları sıvadığı, Sportif Direktör Mario Branco'nun Chelsea'de oynayan Lesley Ugochukwu'yla ilgilendiği belirtildi. Pochettino'nun öğrencisi olan Fransız yıldız için 'hocasıyla birlikte Fenerbahçe'ye gelecek' iddiaları ortaya atılırken, 20 yaşındaki yeteneğin İsmail Yüksek'in yerine geleceği konuşuluyor... Ugochukwu'nun şu andaki piyasa değeri 25 milyon euro.

Ali Koç Mauricio Pochettino ve öğrencisi Lesley Ugochukwu ile masaya oturdu - Resim : 3