Yılın transfer bombası patladı... Beşiktaş, Rafa Silva'yı KAP'a bildirdi!

Futbol Beşiktaş Süper Lig Transfer
Yılın transfer bombası patladı... Beşiktaş, Rafa Silva'yı KAP'a bildirdi!

Beşiktaş transferde sezonun bombasını patlattı. Siyah-beyazlı takımın İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Benfica ile sözleşmesi sona eren Rafa Silva'yla Lizbon'da görüştü ve anlaşma sağladı. Beşiktaş, Rafa Silva ile transfer görüşmelerine başladığını KAP'a bildirdi.

Transferde yılın çalımı Beşiktaş'tan geldi... İsmi daha önce Fenerbahçe ve Galatasaray ile anılan Portekizli yıldız Rafa Silva, siyah-beyazlı takımla anlaşma sağladı. İkinci Başkan Hüseyin Yücel, Benfica ile sözleşmesi sona eren 31 yaşındaki 10 numaranın transferini bitirmek için Lizbon'a gitti.

MOURINHO, "GALATASARAY'DA" DEMİŞTİ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho, geçtiğimiz günlerde kendisine yöneltilen soruya verdiği yanıtta, Rafa Silva'yı takımında isteyeceğini ancak yıldız oyuncunun Galatasaray'la anlaşmaya vardığını duyduğunu söylemişti.

52 MAÇTA 37 GOL KATKISI

31 yaşındaki Portekizli, bu sezon Benfica ile oynadığı 52 resmi maçta 22 gol ve 15 asistlik performans sergiledi. Rafa Silva'nın piyasa değeri 14 milyon euro olarak tahmin ediliyor.

UÇAKTAN FOTOĞRAF GELDİ

Yılın transfer bombası patladı... Beşiktaş, Rafa Silva'yı KAP'a bildirdi! - Resim : 2

Beşiktaş, resmi hesabından uçaktan fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel ve Rafa Silva'nın kartal işareti yaptığı görüldü. Portekizli yıldızı taşıyan uçak kısa süre içinde İstanbul'da olacak.

KAP AÇIKLAMASI GELDİ

Beşiktaş, Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva’nın transferi için görüşmelere başlandığını KAP’a bildirdi.