Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel'den Jose Mourinho açıklaması

Futbol Spor Haberleri Süper Lig Beşiktaş Transfer Transfer Haberleri
Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel'den Jose Mourinho açıklaması

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Jose Mourinho ve transfer dönemiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Jose Mourinho ve transfer iddiaları üzerine açıklama yaptı.

"MOURINHO YILAN HİKAYESİNE DÖNDÜ"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho ile ilgili A Spor'a konuşan Hüseyin Yücel, "Mourinho süreci tam bir yılan hikayesine döndü. Biz görüşme gerçekleştirdik ve teklifte bulunduk. Bulunduğumuz teklifin 3-4 katı teklif geldiği için kabul etmek durumunda kaldı diye düşünüyorum. Beşiktaş'ın o maliyetlere çıkma ihtimali yoktu. Parası olmadığı için değil, maliyetin mantığı olmadığından dolayı." dedi.

"EMEKLİ OLMAYA YAKIN OYUNCULARLA GÖRÜŞMÜYORUZ"

Transfer açıklamasında bulunan Yücel, "Kesinlikle üst düzey transferler yapılacak ama emekli olmaya yakın olan oyuncularla görüşmüyoruz. Son durağı Türkiye ya da Arabistan olan oyunculara karşı daha çekimseriz. Onların yerine daha genç, yarın öbür gün satabileceğimiz oyuncularla ilgileniyoruz. İlla ki lider oyuncu lazım. Onlarla ilgili de çalışmalarımız devam ediyor." ifadelerini kullandı.

"SÜRPRİZ YAPACAĞIM"

"Taraftarlar sizin bir sürpriz yapabileceğini düşünüyor. Bir sürpriz yapmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna Hüseyin Yücel, "Bunun sözünü veriyorum. İnşallah diyorum." diye konuştu.

Hüseyin Yücel son olarak ise "Transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Çöp oyuncular almayacağız." diyerek sözlerini noktaladı.